Fuvarszervező (Zala vármegye)

Fuvarszervező

Leírás

Zala megyei partnerünk részére keresünk Fuvarszervező munkatársat

Feladatok

  • Saját gépkocsivezetők napi szintű koordinálása, teljesítményének folyamatos ellenőrzése, vezetési és pihenőidők betartatása, járművezetők elszámoltatása
  • Szállításokkal kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása, fuvarokmányok ellenőrzése, feldologzása
  • Kapcsolattartás a szállítmányozó partnerekkel, vevőkkel, alvállalkozókkal
  • Fuvarfeladatok során felmerülő problémák kezelése
  • Árajánlatok készítése

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Fuvarszervezésben szerzett tapasztalat
  • Német vagy angol nyelv ismerete szóban és írásban
  • Kiváló kommunikációs, szervező és problémamegoldó készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • Precíz, megbízható, önálló munkavégzés, nagy munkabírás
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Problémamegoldó készség

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Home Office lehetőség
  • Céges Autó
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Jó munkahelyi légkör
  • Változatos munkavégzés

Munkavégzés helye

Zala megye