Garanciális ellenőr (Hidraulikus és elektromos terület) (Maklár)

Garanciális ellenőr (Hidraulikus és elektromos terület)

Leírás

Autóipari gyártó szektorban tevékenykedő partnercégünk számára keresünk Garanciális ellenőr kollégát.

Feladatok

  • Kormánymű ellenőrzése és bevizsgálása a cég telephelyén vagy az ügyfelek telephelyén, adott esetben járművekben
  • Elektromos alkatrészek méréseinek elvégzése (ECU, szenzorok)
  • Alkatrészek szétszerelése és ellenőrzése valamint a hiányosságok dokumentálása
  • Bevizsgálási jelentések elkészítése és ezek adatainak a felvitele a vállalatirányítási rendszerbe
  • Az elemzések eredményeinek a bemutatása

Elvárások
  • Elektronikai technikus vagy mechatronikai technikus végzettséged van
  • Releváns EPS-szel kapcsolatos tapasztalattal és/vagy a járműtechnikában és minőségbiztosítás területén szerzett tapasztalattal rendelkezel
  • Rendelkezel elektronikai ismeretekkel
  • Minimum alapszintű angol nyelvtudásod van
  • Rugalmas és csapatjátékos szellemiségű vagy

Amit kínálunk
  • Versenyképes alapbér
  • Teljesítmény és minőség prémium
  • Műszakpótlékok
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Cafeteria
  • Munkába járás támogatása
  • 2 műszakos munkarend

Munkavégzés helye

Maklár

Maklár