Garanciális mérnök (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A thyssenkrupp konszern 106 000 munkavállalóval közel 80 országban van jelen, és évi 42 milliárd eurós forgalmat realizál. A gépjárműipar, a logisztika, a gyártechnológia, az acélgyártás és számos egyéb ágazatban tevékenykedünk. Nagy- és kisvállalkozások partnereként a világ minden táján a konstruktív együttműködést tartjuk szem előtt. Több, mint 200 éves ipari tapasztalattal és a legújabb csúcstechnológiával igazán hozzád illő, kihívásokkal teli pozíciót kínálunk számodra.

Több, mint 900 fős mérnökcsapatunkkal innovatív és meghatározó partnerként vagyunk jelen az autóipar egyik leggyorsabban és legizgalmasabban fejlődő szegmensében, az elektromos kormányrendszerek területén. Kiemelkedő minőségű, high-tech fejlesztéseinkkel neves autógyárak igényeit elégítjük ki. Váltsd ötleteid kézzelfogható valósággá nálunk!

Garanciális mérnök

Feladatok

  • Technikai analízis (szoftver és hardver)
  • Hagyományos-, és terheléses tesztek koordinálása
  • A Garanciális Koordinátor aktív támogatása a vevő által támasztott különleges igényekkel szemben
  • Analízis riportok és tanulmányok készítése (munkafolyamatok leírása)
  • Analízis eredmények felhasználása - a tapasztalatok beépítése a leendő standardokba és terheléses tesztekbe
  • Külsős laborok tesztjeinek összehangolása (pl.: Röntgen-tesztek, CT…) és beolvasztása az általános analízis folyamatokba
  • Visszáru Technikus, Vevői Minőségbiztosítási Menedzser és EE (elektromos és elektronikus) Technikus szakmai támogatása
  • Szoftver és hardver tesztek definiálása és végrehajtása, minőségbiztosítási ellenőrzése
  • Szoftver és hardver mérések definiálása, bemutatása és dokumentálása E/E 2.szintű folyamatok alapján
  • Fejlesztő osztály támogatása, az alapvető hibák definiálása és bemutatása a különböző tesztek során
  • Mérés és hiba analízis, külső helyszíneket is beleértve

Elvárások

  • Magas szintű szoftver és hardver ismeretek
  • Áramkörök modellezésének ismerete
  • Teszt eszközök ismerete
  • Tapasztalat szoftver és hardver validációkkal
  • Minőségbiztosítási eszközök és módszerek alapvető ismerete
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Utazásra való hajlandóság
  • Kitűnő kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Magas stressztűrés
  • Rugalmasság

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és széles körű juttatások
  • Részvétel nemzetközi projektekben
  • Folyamatos szakmai fejlődést biztosító, sikeres és gyorsan növekvő vállalat

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest