Gáz és tüzeléstechnikai műszerész (Zalaegerszeg)

A New Konstruktív Kft. munkatársakat keres Gáz és tüzeléstechnikai műszerész munkakörbe

Szeretnél olyan helyen dolgozni, ahol a munkádat megbecsüléssel és kiemelt bérezéssel jutalmazzák? Akkor csatlakozz a New Konstruktív Kft. csapatába! Most több munkakörben is keressük új kollégáinkat! Jelentkezz hozzánk, mennyiben Te is részese szeretnél lenni egy több évtizede sikeresen működő vállalkozásnak!

A zalaegerszegi székhelyű New Konstruktív Kft. munkatársakat keres gáz- és tüzeléstechnikai műszerész munkakörbe, azonnali kezdéssel

Feladatok:

  • A folyamatos üzemvitelhez szükséges műszerek, irányítástechnikai berendezések, valamint pneumatikus rendszerek és elemek karbantartása, javítása
  • tüzelőberendezések üzembe helyezése gáz és elektromos oldalról;
  • tüzelési rendszerek karbantartása;
  • a karbantartásokhoz, javításokhoz kapcsolódó dokumentáció, jegyzőkönyv elkészítése;

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség;
  • önállóság, precizitás;
  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • 1-3 éves hasonló munkakörben eltöltött tapasztalat;
  • PLC-k programozása
  • elektromos, gáz-, és tüzelőberendezés szerelői végzettség;
  • arcképes gázszerelő igazolvány;
  • gáz-, és tüzelőberendezés felülvizsgálati jogosultság;
  • regisztrált gázszerelő;
  • német vagy angol nyelv ismerete

Juttatások:

  • főállású, bejelentett munkaviszony
  • versenyképes jövedelem
  • hosszútávú munkalehetőség
  • gépjármű, telefon

Munkavégzés helye:

Országos

Zalaegerszeg