Gazdasági vezető (Miskolc)

A hirdetés már lejárt!

Nagy múltú, felsőokatással foglalkozó Ügyfelünk keres Gazdasági vezetőt.

Gazdasági vezető

Feladatok

  • Az egyetem pénzügyi, gazdasági és üzemeltetési folyamatainak összefogása és menedzselése
  • A projektmenedzsment igazgatóság tevékenységének irányítása; projektek kezdeményezése, végrehajtásuk felügyelete
  • Kapcsolattartás a külső és belső partnerekkel
  • Bevételi források megteremtése az egyetemet fenntartó alapítvány számára, illetve a egyetemi vagyon gyarapítása pl. az egyetem felhalmozott tudásvagyonának és technológiájának piaci értékesítése révén
  • Az egyetem éves költségvetésének elkészítése; gazdasági-pénzügyi terv kidolgozása az intézményi célok elérésére
  • Az egyetem tulajdonában álló gazdasági társaságok működésének, tevékenységének felügyelete
  • Riportok készítése a kuratórium részére

Követelmények

  • Pénzügyi, gazdasági területen szerzett egyetemi végzettség
  • Min. 10-15 év gazdasági területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Min. 5 éves vezetői, cégvezetői tapasztalat
  • Projektmenedzsment területen szerzett jártasság
  • Számviteli-, adózási- és munkaügyi jogszabályok naprakész ismerete
  • SAP vagy más vállalatirányítási rendszerrel kapcsolatosan szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Angol nyelvtudás (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Széleskörű szakmai kihívások
  • Közreműködés a régió fejlesztésében

Munkavégzés helye

Miskolc

Miskolc