Gazdasági vezető (Budapest)

Partnerünk egy 10 éves múltra visszatekintő, magyar tulajdonban lévő; az IT infrastruktúra és hálózat üzemeltetés területén működő vállalat. Az utóbbi egy évben sikereinek köszönhetően szignifikáns növekedést értek el, 2020 év végére létszámukat megduplázzák. A folyamatos bővülés miatt lendületes és ambiciózus csapatukba innovatív Gazdasági Vezetőt keresünk.

Gazdasági vezető

Feladatok

  • A folyamatosan növekvő forgalom indokolttá teszi a gazsasági folyamatok felülvizsgálatát és vezetését:
  • A vállalat egészét érintő költségvetés felülvizsgálata, optmalizációja;
  • A pénzügyi rendszer és folyamatok felügyelete és optimalizálása
  • A gazdasági csapat teljes körű vezetése (jelenleg 5 fő, további bővülés várható)
  • A szerződések folyamatos gazdasági felügyelete
  • Szoros együttműködés a projektek műszaki vezetőivel, kollégáival
  • Aktív kapcsolat-tartás a könyvelő irodával
  • Kontrolling feladatok ellátása az egész vállalatot tekintve
  • Gazdasági riportok, kimutatások készítése, tervezés
  • Belső szabályozási rendszer elvárásainak megfelelő adminisztráció
  • Közvetlen az ügyvezető felé riportálás

Követelmények

  • Legalább 5 év gazdasági/pénzügyi vezetői tapasztalat
  • IT szektorban szerzett tapasztalat
  • SAP rendszer ismerete és annak bevezetésében szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent, de nem feltétel

Amit kínálunk

  • Dinamikusan fejlődő és bővülő szervezet
  • Lehetőség a folyamatok kialakítására, SAP bevezetésére
  • Kihívásokkal teli környezet
  • Innovatív szolgáltatások
  • Remek csapat, irodai hangulat
  • 2. kerületi iroda
  • Céges autó

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest