Gazdasági vezető (Szolnok)

Vagyongazdálkodással foglalkozó gazdasági társaságunk, gazdasági vezető munkatársat keres

Feladatkör:

  • önálló csoport irányítása
  • számviteli rend ellenőrzése, folyamatos alakítása
  • pénzügyi folyamatok követése, likviditási tervezés
  • főkönyvi és folyószámla könyvelés ellenőrzése, tárgyi eszköz gazdálkodás irányítása
  • időszaki beszámolók összeállítása, vezetői és külső igények alapján
  • adóbevallások ellenőrzése (ÁFA, társasági adó)
  • éves beszámoló elkészítése és alátámasztása, könyvvizsgálatának lebonyolítása
  • együttműködés a külső kapcsolatokkal (adóhatóságok, önkormányzatok, bank, könyvvizsgáló)
  • társcégek (for- és nonprofit gazdasági társaságok) számviteli irányítása és beszámolóinak elkészítése

Pályázóval szemben támasztott követelmények:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • mérlegképes könyvelői regisztráció
  • hasonló munkakörben eltöltött min. 5 év
  • maradéktalan számviteli és adózási ismeretek
  • önálló munkavégzés
  • precíz, felelősségteljes, pontos munkavégzés
  • határidők betartására való képesség
  • analitikus és rendszerszintű gondolkodás
  • megoldásokra való törekvés
  • terhelhetőség, prioritás felállításra való képesség
  • számítógépes rendszerek magas szintű ismerete
  • előny a MOZAIK ügyviteli program ismerete

 Foglalkoztatás jellege: Főállású munkaviszonyban, teljes munkaidőben

Munkavégzés helye: Szolnok város

Amit kínálunk:

  • stabil munkahely
  • versenyképes jövedelem
  • innovatív, szakmailag professzionális környezet
  • változatos, önálló munka, szakmai fejlődési lehetőség
  • nagymúltú cég

Szolnok