Gazdasági vezető (Budaörs)

Magyarország piacvezető meghatározó, fűtéstechnikai rendszereket értékesítő, magyar tulajdonú családi vállalkozása, a

Marketbau-Remeha Kft.

Gazdasági vezető

kollégát keres budaörsi székhelyére.

Alapvető feladatok:

  • Banki kapcsolatok, treasury műveletek, pénzforgalom lebonyolítása, főpénztár kezelése, házipénztárak felügyelete
  • A pénzügyi, számviteli folyamatokat szabályozó előírások elkészítése, készíttetése, karbantartása, betartásának felügyelete
  • Kimenő és beérkező számlákkal kapcsolatos feladatok elvégzésének felügyelete, könyvelési előkészítése, gondoskodás a tagvállalatok fizetőképességének megtartásáról
  • Kapcsolattartás és egyeztetések a könyvelő céggel és a könyvvizsgálóval, könyvelési anyag ellenőrzése, szükséges információk kigyűjtése, átadása, költségvetési kötelezettségek (adók, előírások) határidőben történő teljesítése
  • Kapcsolattartás a bérszámfejtéssel, bérek és járulékok ellenőrzése, utalása, munkaügyi feladatok végzése, ki- és belépések adminisztrálása
  • Alvállalkozói szerződések, közvetített szolgáltatások nyomon követése, koordinálása
  • Az ERP szoftverrel kapcsolatos kapcsolattartás, törzsek karbantartása, fejlesztések, jogosultsági rendszer karbantartása
  • Ügyvéddel kapcsolatos ügyintézések, részvétel a szerződésformátumok karbantartásában, módosításaiban
  • A cég pénzügyi helyzetét áttekintő nyilvántartások kialakítása, fejlesztése és vezetése, beszámolók készítése, likviditási tervek készítése, a teljesítés figyelemmel kísérése
  • Mérlegelemzések, költségelemzések, kimutatások készítése az ügyvezető igazgató részére, tervezési és kontrolling feladatok elvégzése, beszámolók, elő- és utókalkulációk készítése, azok elemzése

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági diploma, regisztrált mérlegképes könyvelő
  • 5+ év vezetői tapasztalat vállalkozási területen (gazdasági vezető, főkönyvelő)

Milyen embert keresünk:

  • Aki precíz, összeszedett, jó vezetői és kommunikációs képességekkel rendelkezik
  • Naprakész számviteli tudással bír
  • Rugalmas

Előnnyel indul, ha

  • ERP rendszer bevezetésben tapasztalattal rendelkezik
  • import érintettségű kereskedelmi cégben szerzett tapasztalattal rendelkezik
  • angolul tárgyalóképesen beszél

Juttatási csomag:

  • fix alapbér, teljesítmény függő bónusz
  • laptop, telefon
  • kiváló és támogató munkahelyi légkör
  • nagyfokú önállóság

A munkaviszony formája:

határozatlan, teljes munkaidős

Munkavégzés helye:

Budaörs, BITEP (ipari park)

Kérjük, hogy magyar nyelvű önéletrajzát a FIZETÉSI IGÉNY megjelölésével EGYÜTT küldje el nekünk. A kiírásnak megfelelő jelöltekkel a kapcsolatot felvesszük.

Budaörs