Gazdasági vezető (Vas megye) (Devecser)

Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát Partnerünk részére:

Gazdasági vezető (Vas megye)

Feladatok

  • Pénzügyi csapat munkájának szervezése, irányítása;
  • Pénzügyi- gazdálkodási szabályzatok elkészítése, aktualizálása;
  • Féléves, háromnegyed éves, éves beszámolók elkészítése;
  • Állami támogatások igénylése, módosítása, elszámolása;
  • Üzleti döntésekhez elemzések készítése;
  • Üzleti folyamatok folyamatos elemzése és fejlesztése, amennyire lehet automatizálása;
  • Költségcsökkentő ötletek kitalálása és továbbítása a vezetés irányába;
  • Elemzések és riportok készítése a vezetés részére;
  • A gyártás során keletkező költségek kontrollingja;
  • Költségkalkulációk, jövedelmezőségi vizsgálatok készítése;
  • Riportolás az ügyvezető igazgató részére;
  • A szervezet gazdaságos működését meghatározó tevékenységek tervezése, irányítása és ellenőrzése;
  • A vállalat pénzügyi, számviteli adminisztrációs tevékenységének megszervezése és irányítása;
  • Az éves beszámoló elkészítése;
  • Könyvvizsgálóval való együttműködés;
  • Hatósági ellenőrzéseken meghatalmazottként a Társaság képviselete;
  • Részvétel a szervezet rövid-és hosszú távú stratégiájának kidolgozásában és végrehajtásában.

Elvárások

  • Egyetemi vagy főiskolai gazdasági vagy pénzügyi végzettség;
  • Hasonló munkakörben szerzett több éves tapasztalat;
  • Minimum 3 éves vezetői tapasztalat;
  • A területet érintő jogszabályok pontos, naprakész ismerete;
  • Számvitel, pénzügy és könyvelés területén jártasság;
  • MS Office magas szintű használata;
  • Önálló munkavégzés;
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség.

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség;
  • Versenyképes juttatási csomag + céges autó;
  • Támogató munkatársak és vezetőség;
  • Kihívásokkal teli, színes feladatok.

Munkavégzés helye

  • Devecser, Pápa, Sárvár

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Devecser