gépbeállító (Nagyigmánd)

Nagyigmándon található műanyag gyártással foglalkozó partnerünk részére 12 órás 4 műszakos folyamatos műszakrendbe keresünk, saját állományba gépbeállító kollégákat!

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

gépbeállító

Feladatok

  • Műanyagfröccsöntő gépek beállítása
  • színcserék elvégzése
  • gépindítás, gépleállítás
  • gépek takarítása
  • termelés közben előforduló hibák elhárítása, megelőzése
  • technológiai utasítások betartása.

Követelmények

  • Műszaki látásmód
  • Középfokú végzettség
  • Tanulási készség
  • folyamatos műszakrend vállalása (1 nappalos - 1 éjszakás - 2 pihenő)

Előnyt jelent fröccsöntésben, műanyagvmegmunkálásban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • 30% éjszakai pótlék és 25% délutáni pótlék (nappalos műszakban 14-18 óra közötti munkavégzésre),
  • ingyenes céges buszjárat a környező településekről,
  • bejárási támogatás nettó 36,6 Ft/km,
  • karrierút támogatása (fejlesztések, képzések, előre lépési lehetőség),
  • Cafeteria: nettó 20.000 Ft Szép kártyára,
  • Belépéstől járó extra juttatás: az étkezőben található automatáknál (kávé, snack, üdítő) használható kártyára havi 4.000 Ft

Munkavégzés helye

Nagyigmánd

Nagyigmánd