Gépbeállító technikus (Budapest)

Humán Centrum Kft.

Gépbeállító technikus

Leírás

Kontaktlencséket gyártó partnercégünkhöz keresünk tapasztalt munkatársakat  gépbeállító munkakörbe.
A munkahely Budapest XVIII. kerület határában, Gyálon található. A bejárást ingyenes céges buszokkal biztosítjuk!

Feladatok

  • Minőségi gépbeállítás, hibaelhárítási és karbantartási feladatok napi szintű elvégzése
  • A  gépbeállítási utasítások használata és dokumentálása
  • Tartalék alkatrészek rendeléséhez segítségnyújtás és a nyilvántartási rendszer használatával kapcsolatban, szoros együttműködés a vezetőséggel
  • Az új gyártástechnológiák és gyártósorok beüzemelése, üzemeltetése
  • Gép működésének bemutatása a kezelőszemélyzet számára

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő bérezés
  • Cafetéria és bónusz
  • Kiszámítható munkarend. Nincsenek kötelező, csak vállalható túlórák!
  • Ingyenes céges buszjáratok
  • Kiemelt bejárási támogatás

Elvárások

  • Középfokú, szakmunkás vagy szakközépiskolai végzettség (szakirányú végzettség)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Legalább alapszintű PLC és szervo vezérlő ismeretek
  • Finommechanikai és/vagy pneumatika ismeretek

Munkaidő

  • 3+3 (3 nap nappal 6-18 óra között, 3 nap pihenő, 3 nap éjszaka 18-6 óra között, 3 nap pihenő)
  • Gondoljon csak bele: Ön így csak 15 napot dolgozik a hónapban!

Ingyenes céges buszjáratok a következő településekről indulnak

Abony, Albertirsa, Alsónémedi, Aszód, Bag, Bénye, Budapest, Bugyi, Cegléd, Ceglédbercel, Dabas, Délegyháza, Dunaharaszti, Dunavarsány, Gomba, Gödöllő, Gyál, Gyömrő, Hernád, Inárcs, Isaszeg, Kakucs, Káva, Kiskunlacháza, Maglód, Mende, Monor, Nagykáta, Ócsa, Örkény, Pánd, Pécel, Pilis, Ráckeve, Sülysáp, Szentmártonkáta, Szigetcsép, Szigethalom, Szigetszentmárton, Szigetszentmiklós, Taksony, Táborfalva, Tápióbicske, Tápiószecső, Tápiószele, Tápiószentmárton, Tápiószőlős, Tóalmás, Tököl, Törtel, Újhartyán, Üllő, Vecsés

Munkavégzés helye

  • Budapest XVIII.
Budapest