Gépész és/vagy villamos karbantartó (Győr)

A hirdetés már lejárt!

Geotermikus hőtermelő-hőszolgáltató rendszerek üzemeltetését végző vállalkozás vezetékes hálózatok gépészeti, valamint villamos berendezéseinek üzemeltetésére

Győr térségébe

Gépész és/vagy villamos karbantartó

 munkakörbe munkatársat keres

Feladatok

  • Hőtermelő, hőszolgáltató berendezések, csőhálózatok üzemvitelének fenntartása, hibaelhárítás, javítás, napi ellenőrzés
  • Hőtermelő, hőszolgáltató berendezések, szivattyúk, motorok, egyéb gépészeti szerelvényekkel kapcsolatban felmerülő javítási, átalakítási, kiépítési feladatok ellátása
  • Rendszeres ellenőrzések (napi, heti, havi) hibafeltárások, szükséges beállítások, kisebb javítások elvégzése
  • Épületek műszaki állapotának ellenőrzése, fenntartása,
  • Épületfelügyeleti rendszerek kezelése, ellenőrzése, monitorozása
  • Megelőző karbantartások elvégzése

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Precizitás, megbízhatóság, lojalitás
  • Megfelelő probléma megoldó és kommunikációs képesség

Előnyök

  • kalorikus gépészeti ismeretek
  • villanyszerelő szakképzettség
  • minősített hegesztő szakképzettség és gyakorlat
  • emelőgép vezetői szakképesítés és gyakorlat

Amit kínálunk

  • biztos vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes jövedelem, alapbéren felül bónusz és egyéb juttatások
  • közlekedési költségtérítés
  • teljes munkaidős foglalkoztatás, ügyeleti rendszerben

Munkavégzés helye

  • Győr térsége

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje meg önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva, vagy hívja munkaidőben a +36 20 349-5740 telefonszámot.

Győr