Gépész rendszermérnök (Zalaegerszeg)

Gépész rendszermérnök

Feladatok

  • Belső és külső követelmények feldolgozása
  • A projekt csapat támogatása valamint a fejlesztési folyamatok mérnökségi kezelése
  • A projektcsapathoz rendelt munkacsomagok feldolgozásában és elkészítésében aktív szerepet vállal, a fejlesztési mérföldkövek és projektterv figyelembevételével

Elvárások

  • BSC/MSC mérnöki végzettség villamos vagy mechatronika területen
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban, német nyelvtudás előnyt jelent
  • Min. 3év szakmai tapasztalat releváns szakmai területen
  • MS Office termékek
  • Követelménykezelő rendszer ismerete (pl.: DOORS)
  • Kiemelkedő csapatmunka és kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kreatív és dinamikus munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő-modellek
  • A munka és a magánélet egyensúlyának biztosítása
  • Innovatív megoldások a mobilitás és a biztonság jövője érdekében

Munkavégzés helye

Zalaegerszeg