Gépészmérnök - Biharkeresztes (Biharkeresztes)

Gépészmérnök - Biharkeresztes

Feladatok

  • Gyártóüzem technológiáját kiszolgáló automata gépsorok és azok folyamatainak kezelése
  • Gyártási folyamatok feltérképezése, elemzése, fejlesztése, együttműködve a társosztályokkal
  • Gyártóeszközök működésének koordinálása, a gyártási folyamat optimalizálása
  • Hibakeresés és elhárítás
  • A felmerülő problémák saját hatáskörben a kollégák bevonásával történő megoldása
  • Karbantartási folyamatok betartása és ellenőrzése - koordinálása
  • Kapcsolattartás az európai support csapattal
  • Gépek, berendezések, rendszerek rendelkezésre állásának biztosítása

Követelmények

  • Gyártási és/vagy karbantartási területen szerzett tapasztalat
  • Logikus, rendszerszemléletű gondolkodás
  • Jó kommunikációs készség
  • Ukrán vagy orosz és magyar - angol szakmai nyelvtudás
  • Számítógépes ismeretek (MS Office, CAD)
  • Rugalmasság
  • Magas fokú önállóság
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Megbízható, stabil, hosszú távú állás lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Kellemes csapat, igényes munkakörnyezet
  • Céges autó (Toyota Corolla)
  • Szolgálati lakás
  • Céges telefon és notebook

Biharkeresztes