Gépészmérnök gyakornok (Debrecen)

Mind-Diák Szövetkezet

A Richter Gedeon Nyrt. magyarországi központú, innovációra épülő, specializált gyógyszercég, amelynek legfőbb célja, hogy folyamatosan korszerű készítményekkel álljon a lakosság gyógyításának szolgálatában.

Gépészmérnök gyakornok

Feladatok

  • műszaki szervezet munkájának megismerése és támogatása
  • PID-ek aktualizálása
  • dokumentációs feladatok ellátása

Elvárások

  • betöltött 18. életév
  • nappali tagozatos, aktív vagy passzív tanulói / hallgatói jogviszony
  • gépészmernök szakon folytatott tanulmányok
  • MS Office alapszintű ismerete

Munkaidő

  • heti minimum 30-40 óra vállalása

Amit kínálunk

  • bruttó 1900 Ft/óra diákbér
  • amíg nem vagy 25 éves SZJA mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is 1900 Ft lesz
  • kellemes munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Debrecen

Debrecen