Gépi forgácsoló (Szombathely)

Gépi forgácsoló

Leírás

Forgácsoló kollégákat keresünk 3 műszakos munkarendbe Szombathelyi partnercégünk részére!

Feladatok
Alkatrészgyártás forgácsolási technológiával.

Forgácsolás területén lévő termelőgépek kezelése, átszerelése, beállítása.

Szerszámcserék elvégzése, szerszámkorrekciós adatok változtatása.

Megmunkáló programok kezelése NC, CNC ismeretek alapján.

Gyártott alkatrészek végellenőrzése és csomagolása.

Próbagyártás elvégzése rajz és rajzi előírások alapján.

Mérőberendezések beállítása, használata és az ehhez szükséges dokumentáció vezetése.

Nyersanyagok és késztermékek szükség szerinti válogatása.

Munkahelyi rend és tisztaság fenntartásáért.

Elvárások
Gépi forgácsoló, NC, CNC forgácsoló végzettség.

Felhasználói szintű számítógép kezelői ismeretek.

Önálló munkavégzés képessége, precizitás.

3 műszakos munkarend vállalása.

Sikeres tesztírás + részletes Önéletrajz.

Kiemelkedő alapbér.

13.havi fizetés.
Hosszútávú munkalehetőség.

Cafeteria nettó: 37.500.-Ft/hó.
Műszak- és túlórapótlék, havi bónusz.

Ingyenes céges buszjárat.

Messziről érkezőknek szállás/albérlet támogatás biztosított!
Jelentkezés kizárólag részletes szakmai Önéletrajzzal!

Az önéletrajzot a [email protected] e-mail címre várjuk!

Egyéb információk

+36 94 508 563

Telefon

Munkavégzés helye

Szombathely

Szombathely