Gépjármű értékesítő (Székesfehérvár)

Együtt, közösen a mindig mosollyal távozó elégedett ügyfélért!

A magyar tulajdonú, közel 330 főt foglalkoztató, stabil háttérrel rendelkező Ivanics Csoport a Ford, Hyundai és Volvo gépjárművek, valamint a Kawasaki, Indián és Yamaha motorkerékpárok értékesítésének tekintetében előkelő helyet foglal el Magyarországon. Tevékenysége az értékesítés mellett a fent említett márkákhoz kapcsolódó szolgáltatásokkal egészül ki.

Az Ivanics Kft. székesfehérvári telephelyére

Gépjármű értékesítő

pozícióba keresi munkatársát

Feladatok:

  • Új gépjárművek értékesítése
  • Ügyféltárgyalások lebonyolítása
  • Hitelkalkulációk készítése
  • Gépjármű átadási dokumentáció elkészítése
  • Kapcsolattartás az importőrrel

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Határozott, hiteles fellépés
  • Ügyfél-centrikus magatartás
  • "Kereskedői véna"
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyök:

  • Gépjármű értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • Gépjármű műszaki ismeretek

Amit kínálunk:

  • Stabil szervezeti háttér
  • Szakmai továbbképzések
  • Versenyképes jövedelem

Munkaidő:

Teljes munkaidő

Munkavégzés helye

Székesfehérvár

Az Ivanics Csoport Toborzási Adatkezelési tájékoztatója weboldalunk karrier oldalán tekinthető meg.