Gépkarbantartó (Tarján)

Gépkarbantartó

Leírás

Vállalatunk 20 éve van jelen a magyarországi műanyagipar területén, melynek ez idő alatt meghatározó szereplőjévé vált. Műanyag fröccsöntési technológiával előállított alkatrészeinket jellemzően autóipari vállalatok számára gyártjuk, de jelen vagyunk a háztartási kisgépek és elektronikai alkatrészek piacán is.

Feladatok

  • termelésben használt elektromos eszközök villamos karbantartása
  • meghibásodás esetén javítása, szükség esetén fejlesztése

Elvárások
  • mechatronikai vagy elektrotechnikai végzettség
  • önálló, precíz és gyakorlatias munkavégzés
  • elektromos rajz olvasása
  • műszaki érzék
  • MS Office ismeretek
  • 3 műszakos munkarend vállalása hosszútávon

Amit kínálunk
  • Céges buszjárat
  • Cafatéira
  • Jelenléti bónusz
  • Műszakpótlék

Munkavégzés helye

Tarján

Tarján