Szerszámkarbantartó (Tarján)

Szerszámkarbantartó

Leírás

Vállalatunk 20 éve van jelen a magyarországi műanyagipar területén, melynek ez idő alatt meghatározó szereplőjévé vált. Műanyag fröccsöntési technológiával előállított alkatrészeinket jellemzően autóipari vállalatok számára gyártjuk, de jelen vagyunk a háztartási kisgépek és elektronikai alkatrészek piacán is.

Feladatok

  • Termelésben használt fröccsöntő szerszámok zavartalan működésének biztosítása, karbantartása
  • Meghibásodás esetén javítása, szükség esetén fejlesztése.
  • Gépek és robotok technológia szerinti beállítása

Elvárások

  • Fröccsöntő szerszámok karbantartásában, javításában szerzett tapasztalat
  • műszaki érzék, precizitás

Előnyt jelent:
Amit kínálunk

  • nagyfokú önállóság és kezdeményező készség
  • MS Office ismeretek
  • 3 műszakos munkarend vállalása hosszútávon
  • 2024. decemberig pedig 12 órás munkarend hétfőtől szombatig (heti 4 nap)
  • Lézerhegesztési tapasztalat
  • Egyetemes forgácsoló gépek használatának ismerete
  • Forró csatornarendszerek ismerete
  • Hidraulikus és pneumatikus alapismeretek
  • Céges buszjárat
  • Cafatéira
  • Jelenléti bónusz
  • Műszakpótlék

Munkavégzés helye

Tarján

Tarján