Gépkezelő 4 műszakban (Lukácsháza)

Gépkezelő 4 műszakban

Leírás

Nyugodt, tiszta közegben és egy jó csapatban szeretnél dolgozni? Akkor jelentkezz most, le ne maradj!

LUKÁCSHÁZI partnercégünk részére keresünk GÉPKEZELŐ munkatársakat 4 MŰSZAKOS munkarendbe.

Jelentkezés kizárólag részletes Önéletrajzzal!

Feladatok

  • Termelőgépek folyamatos ellátása üvegcső alapanyaggal, kézi anyagmozgatással.
  • A gyártás során előforduló technikai fennakadások kezelése (például: termék elakadás elhárítása, törött üveg eltávolítása stb.).
  • Minőségi és műszaki hibákra történő reagálás, tájékoztatása a mesternek, gépbeállítónak, műszakvezetőnek, felettesnek.
  • Minőségileg kifogástalan termékek gyártása az előírt vizsgálati követelményeknek megfelelően.
  • A rábízott termelőeszközök és mérőeszközök (például: idomszerek, tolómérő) önálló kezelése.
  • Az előírt egyszerű mérési- és ellenőrzési utasítások végrehajtása, vizuális ellenőrzés, a minőségi gyártás folyamatos felügyelete.
  • Keletkező hulladék és selejt megfelelő helyre történő ürítése és takarítási feladatok ellátása.
  • Gyártáshoz szükséges, alapvető adminisztratív feladatok ellátása az előírt szabályoknak megfelelően – dátum, mérési adatok, darabszámok rögzítése.
  • A kommunikációs ablakon keresztül a vizuális ellenőrzés területen dolgozó kollégákkal kapcsolattartás, visszajelzések megfelelő kezelése.
  • Munkaterület, gépek és berendezések tisztán tartása kézi eszközökkel, illetve azok állapotának vizuális ellenőrzése (például lámpák és burkolatok épségének szemrevételezése).
  • Munkaterület tiszta és megfelelő állapotú átadása műszakváltáskor.
  • Visszajelzések adása a feletteseknek a hatékonyság növelése érdekében.

Elvárások
  • 8 általános iskolai végzettség (középfokú iskolai végzettség előnyt jelent)
  • sikeres teszt és interjú
  • 4 műszakos munkarend vállalása
  • jó látás és kézügyesség
  • önálló, precíz és megbízható munkavégzés

Amit kínálunk
  • Versenyképes jövedelem
  • Kiemelt juttatási csomag
  • Hosszútávú karrierlehetőség egy nemzetközi csapatban
  • Stabil, növekvő vállalat
  • Képzéseken, tanfolyamokon való részvétel
  • Kiemelkedő munkába járás támogatása
  • Ingyenes céges busz használat

Bővebb információ a jelentkezésről: a +36/20-372-33-71-es telefonszámokon!

Az önéletrajzot a [email protected] e-mail címre várjuk!

Munkavégzés helye

Lukácsháza

Lukácsháza