Gyártósor-beállító (Lukácsháza)

Gyártósor-beállító

Leírás

LUKÁCSHÁZI partnercégünk részére keresünk GYÁRTÓSOR-BEÁLLÍTÓ munkatársakat 4 MŰSZAKOS munkarendbe KIEMELKEDŐ BÉREZÉSSEL!

Jelentkezés kizárólag részletes szakmai Önéletrajzzal!

Az önéletrajzot a [email protected] e-mail címekre várjuk!

Feladatok

  • Gyártósoron (mosósoron) átállások elvégzése: szükséges gépalkatrészek előkészítése, azok ellenőrzése, cseréje, paraméterek megadása
  • Megrendelések betöltése, a gyártás indításának felügyelete, szükséges első termék vizsgálatra minták készítése a labor számára
  • A gyártás során fellépő problémák elhárításának magas szintű támogatása és szisztematikus elhárítása, szoros együttműködésben a területen dolgozó kollégákkal

Elvárások
  • Minimum középiskolai végzettség
  • Műszaki alapvégzettség előny
  • Magas szintű munkavégzési fegyelem
  • Jó kommunikációs képesség

Amit kínálunk
  • Versenyképes jövedelem
  • Kiemelt juttatási csomag
  • Hosszútávú karrierlehetőség egy nemzetközi csapatban
  • Stabil, növekvő vállalat
  • Képzéseken, tanfolyamokon való részvétel
  • Kiemelkedő munkába járás támogatása
  • Ingyenes céges busz használat

Bővebb információ a jelentkezésről: a +36/20-235-33-10-es telefonszámon!

Egyéb információk

+36 94 508 563

Telefon

Munkavégzés helye

Lukácsháza

Lukácsháza