Gépkezelő Jászfényszarun (Jászfényszaru)

Gépkezelő Jászfényszarun

Leírás

Zöldmezős beruházásból induló, gyártó cég SAJÁT állományába várja új munkatársait a termelés támogatására!

ADD LE JELENTKEZÉSED MÉG MA, ÉS KEZDJ AKÁR AZONNAL!

Feladatok

  • Automatizált gépek felügyelete, működés közben
  • Esetleg hibák jelentése a vezető és karbantartás felé
  • Termékek feltekercselése

Elvárások
  • Gépkezelésben szerzett több éves munkatapasztalat,
  • Folyamatos 3 műszakos munkarend vállalása (3 nap 06:00-18:00, 3 nap pihenő, 3 nap 18:00-06:00, 3 nap pihenő)

A munkarend havi szinten 15 nap munkavégzést foglal magában!

Amit kínálunk
  • Rendszeres bérfejlesztés
  • Cég saját állományába történő felvétel
  • Stabil, biztos hátterű munkahely
  • Napi egyszeri ingyenes melegétkezés
  • Ingyenes céges buszjáratok: Jászberény, Pusztamonostor, Jászfényszaru, Hatvan, Tura, Boldog
  • Bejárási támogatás a céges busszal nem érintett településeken
  • Európai szinten is kiemelkedő, nagymértékben automatizált gyártóközeg

Jelentkezését várjuk a "JELENTKEZEM" gombra kattintva vagy telefonon az alábbi elérhetőségen: +36 20 519 9476 !

Munkavégzés helye

Jászfényszaru