Tapasztalt gépkezelő/ műszakvezető pozíció (Jászfényszaru)

Tapasztalt gépkezelő/ műszakvezető pozíció

Leírás

Európai szinten egyedülálló csomagoló anyagokat gyártó vállalat várja saját állományába új munkatársát!

Feladatok

  • Gépek kezelése, zavartalan működésének biztosítása
  • Szabadságszervezésben, továbbá a kommunikációban való szerepvállalás (emiatt alapszintű angol és magyar tudásra is szükség van)
  • Termeléssel összefüggő adminisztráció.

Elvárások
  • Folyamatos 3 műszakos munkarend vállalása (3 nap 06:00-18:00, 3 nap pihenő, 3 nap 18:00-06:00, 3 nap pihenő)
  • Gépkezelésben szerzett több éves tapasztalat

Amit kínálunk
  • Változatos feladatok automatizált gépek mellett, korszerű technológia!
  • Meleg munkakörnyezetben télen-nyáron!
  • Kimagasló bérezés, rendszeres bérfejlesztés!
  • Műszakpótlék 18:00-06:00 között 30%
  • Túlórázási lehetőség
  • Napi egyszeri ingyenes melegétkezés!
  • Ingyenes céges buszjáratok indulnak: Jászberény, Pusztamonostor, Jászfényszaru, Hatvan, Tura, Boldog
  • Gépjármű támogatás 30 Ft/km

Jelentkezését várjuk a "JELENTKEZEM" gombra kattintva vagy telefonon az alábbi elérhetőségen: +36 20 519 9476 !

Munkavégzés helye

Jászfényszaru