Gépkezelő operátor (Debrecen)

A hirdetés már lejárt!

Humán Centrum Kft.

Gépkezelő operátor

Leírás

Most csatlakozhat az autóipar területén nemzetközi szinten meghatározó szerepet betöltő partnercégünk debreceni gyáregységéhez. A folyamatos innovatív fejlesztéseknek köszönhetően nem csak egy stabil, hosszú távú munkahelyet biztosítanak, hanem komoly szakmai tudást és karrierlehetőséget is.

Feladatok

  • A gépek kiszolgálása és üzemeltetése
  • A folyamatos termelés biztosítása
  • A gépek működésének felügyelete, hiba jelzése az illetékesnek
  • A gyártáshoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése
  • A munkaterület rendben tartása a munkavédelmi előírások szerint

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Minimum 3 év gyártási területen szerzett munkatapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Monotonitástűrés
  • Logikus gondolkodásmód

Munkaidő

  • 2+2 beosztás (2 nap munka, 2 nap pihenő)
  • folyamatos 12 órás munkarend

Amit kínálunk

  • Cafeteria
  • Éves bónusz
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Modern munkakörnyezet
  • Utazási költségtérítés (30 Ft/km vagy távolsági bérlet 100%)
  • Céges buszjárat
  • Lehetőség egy újonnan induló gyáregység folyamatainak kialakiításában való részvételre

Előnyök

  • Autóipari tapaszalat
  • Tisztatérben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Munkavégzés helye

  • Debrecen
Debrecen