Géplakatos (Budapest)

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

A Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. budapesti műhelyébe keres lakatos kollégát.

Géplakatos

Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek:

  • a Társaság tulajdonát képező járművek, gépek, csatornatisztító eszközök karbantartása, felújítása, javítása;
  • a tevékenységhez kapcsolódó dokumentáció elkészítése.

Számunkra az ideális jelölt:

  • szakirányú szakmunkás vagy OKJ-végzettséget, valamint
  • hegesztő képesítést és gyakorlatot szerzett;
  • B kategóriás jogosítvánnyal és vezetési gyakorlattal rendelkezik;
  • kreativitás, problémamegoldó gondolkodás jellemzi;
  • munkájára igényes, pontos, precíz;
  • mind csapatmunkára, mind önálló, felelősségteljes munkavégzésre képes.

A pályázatok elbírálásánál előnyt jelent:

  • legalább egy év, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • támogató csapat,
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil nagyvállalatnál,
  • jóléti juttatások.

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest