Géplakatos-gépész (Szeged)

A hirdetés már lejárt!

Prohumán

A jó minőségű termékeinknek és a rugalmasságunknak köszönhetően folyamatosan fejlődünk, ezért is keresünk új munkatársat a következő munkakörbe:

Az új kollégánk elsődleges feladata az egyedi kialakítású tasakgyártó és egyéb gépek javítása, karbantartása. Ebben a munkakörben az a legnagyobb szakmai kihívás, hogy az egyedi tasakot gyártó gépek felújításában és fejlesztésében is részt kell venni.

Géplakatos-gépész

Feladatok

  • Egyedi alkatrészek javítása
  • Alkatrészek átalakítása
  • Gépek karbantartása
  • Meghibásodott gépek mechanikus javítása

Elvárások

  • Az ideális jelölt műszaki beállítottságú, fontos számára a gépek működőképessége.
  • Folyamatosan tartja a kapcsolatot a gépkezelőkkel és a termelésvezetővel.
  • Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos az általa végzett munka, és magáévá tudja tenni cégünk minőségi elveit.

Előnyök

  • Lakatos munkában való jártasság
  • Gépészeti szerelésben való gyakorlat
  • Rugalmas munkafolyamat váltás

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Munkához szükséges eszközök
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Szeged

A pozícióra a jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Prohumán
Szeged