Gépmester (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A Duna Vitex Kft. Magyarország legnagyobb hajlékony csiszolóanyag feldolgozó vállalata. Cégünk 1992-ben alakult a német VSM AG leányvállalataként, amely a világ vezető csiszolóanyag gyártói közé tartozik és több, mint 150 éves hagyománnyal és tapasztalattal rendelkezik. A Kft. tevékenysége hajlékony csiszolóanyag konfekcionálása.

Gyártó üzemünkbe keresünk kollégákat az alábbi betanított pozícióba:

Gépmester

Feladatok

  • Gyártóberendezés - szalagvégtelenítő, csiszoló és ragasztó berendezés - beállítása, termeléshez való beállítások optimalizálása.
  • Műszakkezdéskor meggyőződik és ellenőrzi a gyártógép megfelelő műszaki állapotát.
  • Ellenőrzi, hogy a feldolgozandó tétel megfelel-e a munkajegyen szereplő előírásoknak, szemrevételezi azok minőségét.
  • Beállítja a gépet a munkajegynek megfelelően és ellenőrzi a prés- ragasztó és előcsiszoló beállítást.
  • Meghatározza a gyártógép személyzetének feladatát.
  • Ügyel a gyártógépre vonatkozó normák teljesítésére.
  • Az elektronikus adatrögzítőben rögzíti a gyártást.
  • Géphiba esetén értesíti a műszakvezetőt és a TMK ügyeletes karbantartót, megírja a TMK-munkalapot és rögzíti a rendszerben.
  • Ellátja a minőségbiztosítási rendszer dokumentumaiban meghatározott feladatokat.
  • A műveletre vonatkozó előírt ellenőrzéseket elvégzi és a megfelelőnek ítélt tételt adja tovább feldolgozásra; kitölti a munkajegyet.

Elvárások

  • önálló, megfelelő minőségű munkavégzésre való képesség,
  • gépkezelő/gépmester/gépbeállító munkakörben szerzett több éves tapasztalat
  • pontosság, önellenőrzés,
  • terhelhetőség, szükség szerint túlóra vállalása,
  • kétműszakos munkarend vállalása (5:30-14:00; 14:00-22.30)

Előnyök

  • gyártó üzemben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes kiemelkedő bérezés, legális bejelentett jövedelem,
  • vonzó juttatási csomag (cafeteria)
  • munkába járás támogatása,
  • teljesítménnyel arányos mozgóbér
  • biztos munkahely egy dinamikusan fejlődő vállalatnál.

Munkavégzés helye

Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el pályázati anyagát a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással, postai úton ill. személyesen a következő címre: Duna Vitex Kft, 1222 Budapest, Nagytétényi út 72-76. (portán leadható)

Budapest