Grill-pultos és Grill-konyhai kisegítő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Budapesti központú, stabil hátterű élelmiszer-kereskedelemmel foglalkozó üzletlánc Grill-ételbár helységébe

Grill-pultos és Grill-konyhai kisegítő

munkatársakat keresünk.

Feladatok:

  • Termékek esztétikus elrendezése, kihelyezése
  • Vendégek pulton keresztül történő kiszolgálása, tájékoztatása
  • További termékek kínálása, árusítása
  • Pénztárgép kezelés
  • Az eszközök, gépek folyamatos tisztán, rendben tartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Vevőközpontú szemlélet
  • Jó kommunikációs készség
  • Kereskedői, eladói végzettség előnyt jelent
  • Egészségügyi alkalmasság

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú, biztos munkahely
  • Versenyképes bérezés
  • Teljes munkaidőben történő foglalkoztatás
  • Cafeteria
  • Akár azonnali munkakezdés
  • Szombat és vasárnap nem kell dolgozni, csak hétköznap lennének a munkanapok.

Munkavégzés helye:

Budapest, III. kerület

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehetséges a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással, a fizetési igény feltüntetésével.

Budapest