Gumiszerelő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

1997 óta működő zuglói márkafüggetlen gumiszerviz megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Gumiszerelő

Elvárások:

  • Megbízhatóság, pontos munkavégzés, udvariasság, tisztelettudás, alkalmazkodóképesség,
  • Jó kommunikációs képesség

Előnyt jelent:

  • Értékesítési gyakorlat,
  • Számlázási ismeretek

Feladatok:

  • Gumiabroncsok cseréjének-, defektjavításának szakszerű végrehajtása,
  • A munkabiztonsági követelmények betartása,
  • A munkaterületen a rend és a tisztaság fenntartása

Amit kínálunk:

  • Nettó 400.000 Ft-os fizetés + borravaló (hétköznap, 8-17 óra közötti munkavégzés, szezonálisan akár szombat is),
  • Ember és családközpontú munkahely,
  • Új eszközökkel kiválóan felszerelt modern szerviz,
  • Remek csapat, családias légkör,
  • Szakmai fejlődés

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest