A Taképszolg Zrt. egy olyan, 30 éve óta sikeresen működő, folyamatosan fejlődő, családi tulajdonban lévő magyar vállalkozás, amely az alábbi elveket vallja magáénak: Megrendelőink és munkatársaink jól létét tartjuk szem előtt. Hosszú távú munkahelyeket biztosítunk, ahová motiváltan, boldogan jönnek dolgozni az emberek. Célunk a folyamatos fejlődés és fejlesztés, mindez a hosszú távú gazdasági, ökológiai és társadalmi fenntarthatóság jegyében. Ezen dolgozunk, ezért teszünk nap, mint nap, ez a küldetésünk.

Cégcsoportunk egyik tagja - az Implant Manufacturing Kft - a gyártás, termelés és logisztika területeinek fizikai munkaerőt igénylő szegmenseiben meghatározó szereplő.

Gyári betanított munka

Feladatok

  • fémipari gyáregységben különböző fém alkatrészek megmunkálása
  • forgácsolás, festés előtti előkészítés, festés utáni kicsomagolás
  • betanított középnehéz fizikai munka
  • 3 műszakos munkarend
  • 8 órás bejelentett állás

Elvárások

  • fontos számodra a jó munkahelyi légkör, emberséges vezetői bánásmód, stabilitás és kiszámíthatóság
  • nagyon jó kézügyességgel, megfigyelő képességgel rendelkezel, türelmes és precíz vagy
  • együttműködő hozzáállással minőségi munkát végzel
  • jól tűröd a monotonitást és nem jelent gondot az állómunka
  • van gyári munkatapasztalatod - fémipari területen (nem gyártósor)

Amit kínálunk

  • Egy stabil, 30 éves múltú, gazdaságilag stabil magyar tulajdonú cégcsoporthoz tartozol
  • Próbaidőszak után határozatlan idejű munkaszerződés
  • Előre meghatározott napon időben megkapod a fizetésed
  • Minden új munkafolyamatot megtanítunk, szakmailag támogatunk
  • Munkaeszközöket, védőruhát, védőeszközt biztosítunk
  • Támogató vezetés, rugalmas hozzáállás

Munkavégzés helye

Budapest 23. kerület

Nem célunk a munkatársak folyamatos cseréje, fontos hogy mindenki jól érezze magát akkor is amikor dolgozik, éppen ezért törekszünk arra, hogy olyan munkatársakat, vezetőket válasszunk és képezzünk ki, akik beleillenek a cég értékrendjébe.

Amennyiben a fentiek alapján szívesen megismernél bennünket, várjuk jelentkezésed!

Szeretettel várunk, hogy légy részese közös sikerünknek!

Budapest