Műszaki támogató specialista (Budapest)

Partnerünkhöz keresünk erős szakmai tapasztalattal rendelkező személyt Műszaki támogató specialista pozícióba, ahol a termékcsoportokkal kapcsolatban felmerülő kérdések szakszerű támogatása lenne a fő feladat. Partnerünk az európai villamossági piac egyik maghatározó szereplője, aki korszerű és modern lakossági és ipari épületautomatizálási megoldásokat nyújt. Ha érdekelnek a különféle műszaki termékek, szereted megérteni működésüket és ezt a tudást hasznosítanád is, hogy másoknak segíts ezzel, akkor az alábbi pozíciót neked szántuk! Ha erős műszaki szaktudással rendelkezel és szívesen képviselnéd a céget partnerei előtt, akkor várjuk jelentkezésed.

Műszaki támogató specialista

Feladatok

  • Cég termékeivel kapcsolatban felmerülő kérdések szakszerű megválaszolása
  • Ügyfelek és partnerek műszaki támogatása
  • Dokumentáció készítése, frissítése
  • Viszonteladók oktatása (továbbfejlesztett termékekről, újdonságokról)
  • Észrevételek és javaslatok kommunikálása a támogatott termékekkel kapcsolatban

Elvárások

  • Villamosmérnök végzettség
  • 3 év villamossági(épületautomatizálás) területen szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készségek
  • Erős műszaki beállítottság
  • Alapfokú angol nyelvtudás

Előnyök

  • Villanyszereléshez használt relék ismerete
  • Fali szerelvények és vezeték nélküli eszközök ismerete
  • Közép- vagy felsőfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Utazási támogatás
  • Baleset és életbiztosítás
  • Modern iroda
  • Családias munkahelyi környezet
  • Biztos háttér

Munkavégzés helye

  • Budapest, Budapest XIV. kerület

Budapest