Gyártásfejlesztési csoportvezető

Villamosmérnök

Világvezető mulinacionlális partnercégünk számára keresünk villamosmérnök munkatársat.

Feladatok / Job description
  • Beruházási projektek (új és már meglévő üzemcsarnokok építésének, és felújításának) villamosmérnöki szakmai támogatása
    - Automatizált gépsorok fejlesztésében, áttelepítésében, illetve beüzemelésében való aktív részvétel
    - Kivitelezési feladatok koordinálása
    - Műszaki dokumentáció készítése
Elvárások / Requirements
  • Villamosmérnöki végzettség
    - Automatizálás területén szerzett minimum 2-3 éves tapasztalat
    - Kommunikációs szintű angolnyelv-tudás
    - AutoCAD ismeret
Kapcsolattartó személye / Contact person

Eszter Fodor
+36 1 688 6805

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, látogass el a http://www.randstad.hu/job_details/26255-villamosmernok/?mid=jobline
címre és jelentkezz az álláshirdetésre az online regisztrációs lap kitöltésével.