Gyártási projektkoordinátor (Zalaegerszeg)

Gyártási projektkoordinátor

Leírás

Ügyfelünk a parkettaiparban tevékenykedő, a nemzeti és a nemzetközi piacokon egyaránt erős jelenléttel rendelkező vállalat. Mindig az innovációra és a kiválóságra törekszenek a folyamatok és a termékek terén.

Feladatok

  • CAD-rajzok készítése a műszaki tervezéshez
  • Nyersanyagok beszerzése, beleértve az ártárgyalásokat és a megfelelő beszállítók kiválasztását
  • Költségszámítások elkészítése az ajánlatokhoz és utólagos számítások készítése a befejezett projektek költségellenőrzéséhez
  • Gyártástervezés és ütemezés, beleértve az erőforrások elosztását és a határidők nyomon követését is
  • A gyártási folyamatok optimalizálása a hatékonyság növelése és a költségek csökkentése érdekében
  • Szoros együttműködés a gyártási csapattal és a projektmenedzserekkel a zökkenőmentes gyártás biztosítása érdekében
  • A munkafolyamatok dokumentálása és elemzése a folyamatos fejlesztés érdekében

Elvárások

  • Műszaki területen szerzett végzettség (pl. faipari technológia, gépészet stb.)
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvismeret
  • CAD-rajzok készítésében szerzett tapasztalat (AutoCAD, SolidWorks vagy hasonló program)
  • Ismeretek az anyaggazdálkodás és a beszerzés területén
  • Költségszámításban és utókalkulációban szerzett tapasztalat
  • Képesség a gyártástervezés és a folyamatoptimalizálás irányítására
  • Analitikus gondolkodás és precíz munkamódszerek
  • Jártas az MS Office és az ERP rendszerek használatában

Előny:

  • Szakmai tapasztalat a faiparban vagy a gyártásban
  • A termelésirányítás és a lean menedzsment ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapfizetés
  • Bejárás támogatása
  • Felelősségteljes és változatos feladatok
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Modern, jól felszerelt munkaterület

Munkavégzés helye

Zalaegerszeg