Projekt mérnök német nyelvtudással (Kecskemét)

Csatlakozz a hazai autóipari szektor legvonzóbb munkáltatójához, a kecskeméti Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.-hez és tudásoddal, szakmai tapasztalatoddal járulj hozzá prémium minőségű autóik gyártásához! Az autógyártás folyamatosan fejlődő és megújuló képviselőjénél kiemelkedő juttatások, kellemes munkahelyi környezet és hosszútávú karrierlehetőségek várnak!

Projekt mérnök német nyelvtudással

Feladatok

  • Műszaki rendszerek és készülékek tervezése a karosszériaüzemben
  • Szervezési, koordinációs feladatok ellátása
  • Prezentációk készítése, tárgyalások vezetése műszaki témákban
  • A gyártási tevékenységhez átfogóan kapcsolódó tartalmak, folyamatok, normák és a hozzá kapcsolódó „Supply Chain“ tervezése
  • Hatékonyságnövelő folyamatok tervezése és kivitelezése
  • Projektek esetében a kitűzött célok biztosítása a költségeket, határidőket, és minőségi elvárásokat illetően
  • A szériában fellépő karosszéria termék által indikált változások integrációja a gyártósorba.
  • Új autók legyártásához szükséges gyártó berendezések megtervezése, felépítésben való részvétel
  • A berendezések műszaki állapotának nyomonkövetése
  • Műszaki rendszerek és készülékek tervezése a
    karosszériagyártáson belül
  • Projektkiírások és műszaki specifikációk elkészítése
  • Készülékek üzembehelyezése, folyamatok beindítása a szériában
  • Készülékkapacitások tervezése és a szériadarabszám stabilizálása
  • Üzemi próbák tervezése és koordinálása
  • Új technológiák és eljárások biztosítása és
    bevezetése
  • Újítások kidolgozása és koncepciók kifejlesztése azok bevezetéséhez
  • Munka- és üzemi eszközök tervezése
  • Termék és folyamatváltozások tervezése, megvalósítása és felfutásuk felügyelete
  • Készülék-alaprajzok aktualizálása

Követelmények

  • Felsőfokú műszaki, közgazdász, műszaki menedzser végzettség
  • Jó kommunikációs készség
  • Műszaki beállítottság
  • Szervezési készség
  • Magabiztos kiállás, határozottság
  • Erős német vagy angol nyelvtudás írásban és szóban
  • A karosszériagyártási- és logisztikai folyamatok/technológiák megalapozott ismerete
  • Csapatszellem, együttműködési képesség, mobilitás és rugalmasság
  • MS office ismeretek
  • Munkához való pozitív hozzáállás, a vevőorientált tevékenység és munkavégzés

Előny:

  • Projektmenedzsment tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és komplex juttatási csomag
  • Home office lehetőség
  • Támogató légkör, emberközpontú vezetés, összetartó csapat
  • Lendületes, stabil nemzetközi környezet
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Közvetlen autóbuszjáratok Kecskemétről és vonzáskörzetéből
  • A német vagy az angol nyelv mindennapos használatának és fejlesztésének lehetősége

Munkavégzés helye

Kecskemét

Kecskemét