Gyártásközi Minőségbiztosítási Mérnök - Öntvények (Nógrád megye)

Gyártásközi Minőségbiztosítási Mérnök - Öntvények

Automotive Industry – IATF – Serial Quality - Nógrád megye

Az Ön új cége

Nemzetközi autóipari partnercégünk a termelési volumen folyamatos növekedésének köszönhetően új munkatársat keres a gyártásközi minőségbiztosítási csapatába.

Feladatai az új pozícióban:

  • Részvétel belső/vevői reklamációk kivizsgálásában, intézkedések meghozatala
  • Gyökérok elemzések végrehajtása, akciótervek készítése
  • Belső auditokon való aktív közreműködés
  • Termékekkel és gyártási folyamattal kapcsolatos vizsgálatok elvégzése
  • Selejt termékek hibaanalízisének kiértékelése, szükséges intézkedések meghatározása és támogatása

Mire van szüksége a sikerhez

  • A pozíció betöltéséhez mindenképpen szükséges a felsőfokú műszaki végzettség és a magabiztos angol / német nyelvtudás megléte.
  • Emellett fontos,  hogy a pályázó rendelkezzen autóipari minőségbiztosításban szerzett, minimum 3 év tapasztalattal.

Mire számíthat partnerünktől

  • A vállalat a versenyképes juttatási csomag mellett számos más dolgot kínál.
  • Lehetősége lesz egy magasan automatizált környezetben dolgozni, ahol folyamatosan világszínvonalú technológiák segítségével végezheti a munkáját.
  • A bejárás költségeit teljes mértékben igyekeznek fedezni, továbbá cafeteriára és éves bónuszra is számíthat.

Mit kell tennie most

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített angol önéletrajzát.