Gyártástervező (Pécs)

Gyártástervező

Leírás

Folyamatosan fejlődő Baranyai vármegyei fémipari partnercégünkhöz keresünk Gyártástervező munkatársat.

Feladatok

  • A meghatározott termelési területre vonatkozó gyártási terv előkészítése
  • A termelési tervvel kapcsolatosan folyamatos egyeztetés a társosztályokkal
  • Megrendelések rögzítése, szállítási határidők meghatározása és rögzítése
  • Gyártásmegrendelők generálása
  • Gyártási kapacitások ellenőrzése, koordinálása
  • Alapanyagigény meghatározása és leadása
  • Javaslattétel a gyártás ütemezésére

Elvárások
  • Minimum középfokú műszaki végzettség
  • Gyártástervezésben szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs- és szervező készség

Előny:
  • Angol nyelvismeret
  • Fémipari ismeret

Amit kínálunk
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Kihívást jelentő feladatok

Munkavégzés helye

Komló

Pécs