Gyártástervező (Pécs)

Gyártástervező

Leírás

Pécsi partnercégünkhöz keresünk "Gyártástervező" pozícióba munkatársat az alábbi feladatok ellátására:

Feladatok

  • Rövid- és hosszú távú gyártási tervek összeállítása a gyártórészlegek számára, figyelembe véve a vevői igényeket, rendelkezésre álló erőforrásokat, eszközöket és a cég által elvárt határidőket
  • Anyagkészletek ellenőrzése a gyártástervezéshez
  • A rendelkezésre álló gépi kapacitás optimális kihasználása (átállások optimális tervezése)
  • Gyártási ütemtervek és kapacitások napi/heti/havi tervezése
  • Gyártáshoz szükséges erőforrások és anyagszükséglet meghatározása
  • A gyártási rendelések nyilvántartásának karbantartása
  • A gyártási igények ellenőrzése, felülvizsgálata
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Riportok és kimutatások készítése
  • A vevői igények napi rendszerességgel való ellenőrzése a változásokra való gyors reagálás
  • Napi jelentés a termelési igazgató felé a kiszállítások ütemezéséről, esetleges elmaradásokról, ezek anyagi vonzatáról, a gyártás aktuális állásáról
  • Leltár előkészítésben való aktív részvétel

Elvárások

  • Min. középfokú végzettség
  • 3 év szakmai tapasztalat és kimagasló munkateljesítmény

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és Béren kívüli juttatási rendszer
  • Biztos háttérrel rendelkező munkahely
  • Magasan képzett szakmai csapat
  • Lehetőség szakmai tudás folyamatos fejlesztésére
  • Modern környezet, színvonalas vállalati háttér

Munkavégzés helye

Pécs

Pécs