Gyártástervező mérnök az összeszerelő üzem területén (német nyelvtudással) (Kecskemét)

Csatlakozz a hazai autóipari szektor legvonzóbb munkáltatójához, a kecskeméti Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.-hez és tudásoddal, szakmai tapasztalatoddal járulj hozzá prémium minőségű autóik gyártásához! Az autógyártás folyamatosan fejlődő és megújuló képviselőjénél kiemelkedő juttatások, kellemes munkahelyi környezet és hosszútávú karrierlehetőségek várnak!

Gyártástervező mérnök az összeszerelő üzem területén (német nyelvtudással)

Feladatok

  • Munkasorozatok, műveletek, folyamatok,
    termelési berendezések és gyártási idő
    tervezése, értékelése és optimalizálása az
    összeszerelőüzemben
  • Az új gyártási sor projektvezetésének biztosítása
    és működtetése
  • Költség-összehasonlítások és jövedelmezőségi
    számítások elvégzése (pl. különböző termelési
    koncepciók tekintetében)
  • Tervezési változtatások javaslata mind a
    termelési rendszerekre, mind az alkatrészekre
    vonatkozóan
  • Megtakarítások kiszámítása
  • Lehetséges új intézkedési folyamatok
    alkalmazásának javaslása
  • Termelési kísérletek kezdeményezése és nyomon követése, valamint az eredmények elemzése
  • Új módszerek, komplex folyamatok és
    szabványok kidolgozása és bevezetése
  • Az új típus IPV folyamatának megtervezése, előkészítése és ellenőrzése
  • Digitális építhetőségi-workshop tervezése,
    előkészítése és támogatása
  • A legjobb tervezési megközelítések
    beazonosítása és továbbfejlesztése
  • A gyártástervezés részleg érdekeinek
    képviselete a gyáregységek közötti egyeztetések
    során

Követelmények

  • Befejezett gépészmérnöki, ipari mérnöki,
    termelési mérnöki tanulmányok, üzleti
    adminisztráció vagy hasonló szakmai
    tapasztalat
  • Német nyelv magabiztos használata
  • A tervezésben, logisztikán vagy irányító
    pozícióban szerzett szakmai tapasztalat a
    termelésben (folyamatmérnök,
    folyamatfelügyelő, műszakvezető)
  • Utazásra való hajlandóság
  • Projektmenedzsment ismerete
  • A Microsoft-Office átfogó ismerete
  • Kommunikáció- és csapatban való együttműködési képesség
  • Strukturált és célzott megközelítés
  • Magabiztos fellépés és meggyőzőképesség
  • Problémamegoldó képesség

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és komplex juttatási csomag
  • Támogató légkör, emberközpontú vezetés, összetartó csapat
  • Home office lehetőség
  • Lendületes, stabil nemzetközi környezet
  • Közvetlen autóbuszjáratok Kecskemétről és vonzáskörzetéből
  • A német nyelv mindennapos használatának és fejlesztésének lehetősége

Munkavégzés helye

Kecskemét

Kecskemét