Vevői minőségügyi mérnök (Kecskemét)

Vevői minőségügyi mérnök

Leírás

Érdekel az autóipar és a modern technológia világa? Légy részese egy összetartó csapatnak, ahol nemzetközi környezetben fejlesztheted eddig megszerzett tudásod!

Várjuk jelentkezésed, amennyiben gyártópartnerünk Vevői minőségügyi mérnök pozíciója felkeltette érdeklődésed!

Feladatok

  • Üzem és a vevő közötti kapcsolattartás reklamáció vagy minőségi kérdés esetén
  • Korrekciós intézkedések kezdeményezése, koordinálása és nyomon követése
  • Műszaki osztállyal való együttműködés
  • Vevői auditok koordinálása és lebonyolítása az ügyféllel együttműködve
  • Javító intézkedések nyomon követése

Elvárások

  • Felsőfokú Gépészmérnök vagy Mechatronikai mérnök végzettség
  • Legalább 2 év autóiparban szerzett szakmai tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Stabil és hosszútávú álláslehetőség
  • Fiatalos csapat, támogató környezet
  • Féléves prémium
  • Cafetéria

Munkavégzés helye

Kecskemét

Kecskemét