Gyártástervező (Esztergom régió) (Budapest)

 Legyünk együtt sikeresek!

Gyártási tevékenységet folytató multinacionális gyártó vállalat számára keresünk munkatársat a következő pozícióba:

Gyártástervező (Esztergom régió)

Feladatok

  • Termeléshez szükséges készletszintek optimalizálása és biztosítása;
  • Termelési tervek elkészítése a termelés számára, a vevői megrendelések alapján SAP rendszerben;
  • Vevőkkel és beszállítókkal való kapcsolattartás, különböző jelentések elkészítése;
  • Kapcsolattartás a termelési, beszerzési és kiszállítási területekkel;
  • A teljes supply chain/ellátási lánc optimalizálása.

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Gyártó környezetben szerzett tapasztalat
  • SAP ismeret
  • Excel ismeret

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Bejárási vagy albérleti támogatás
  • Komoly szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
  • Cafetreia
  • Bónusz

Munkavégzés helye

  • Budapest, Esztergom

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Budapest