Gyártástervező - német nyelvtudással (Budapest)

Multinacionális partnerünkhöz keresünk egy nagyszabású új projekt keretében logisztikai tervezés területére új kollégákat. Ha a beszerzés, termeléstervezés vagy gyártástervezés területén több év tapasztalattal rendelkezel, és felsőfokon beszélsz angolul és németül, várjuk jelentkezésedet.

Munkavégzés helye:

Budapest

Feladatok:
  • Gyártási tervek készítése, gyártásütemezés
  • Termékek szállításának és tárolásának megszervezése
  • Gyártási igények lekérdezése, kapcsolattartás a gyártási területtel
  • Készletszint-optimalizálás
  • Tervek elkészítése a rendelkezésre álló kapacitás, termékmix, műveleti idők, határidők, raktárkészlet és az alapanyag beszerzési idejének figyelembe vételével.
  • Napi együttműködés a társterületekkel
  • Optimalizáló, javító intézkedések kezdeményezése, alternatívák felkutatása, és a kapcsolódó területekkel való egyeztetése.
Elvárások:
  • Felsőfokú angol és német nyelvtudás
  • Az első hónapokban néhány hét utazás vállalása, Európán belül
  • SAP tudás
  • Minimum 3-4 év tapasztalat Supply Chain, tervezési területen
  • Egyetemi vagy Főiskolai végzettség
  • Erős Excel tudás
Amit kínálunk:
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Karrierlehetőség, nemzetközi munkakörnyezet
  • Komoly szakmai kihívások, képzési lehetőségek
  • Horizontális és vertikális előrelépési lehetőségeket

Budapest