Gyártásvégi minőségellenőr (Debrecen)

Humán Centrum Kft.

Gyártásvégi minőségellenőr

Leírás

Partnercégünk nemzetközi szinten is a járműipar egyik piacvezető szereplője. A cég debreceni leányvállalatának célkitűzése az, hogy innovatív megoldásokkal támogathassa a piaci igényeket, és még hatékonyabban szolgálhassa ki az ügyfeleit.

Feladatok

  • Az elkészült termékek ellenőrzése az előírt minőségügyi szempontok szerint
  • Mérési eszközök szakszerű használata
  • Javaslattétel a felismert hibák javítására
  • A folyamatok és eredmények dokumentálása
  • Az ellenőrzés során felmerülő problémák logikus megoldása

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Legalább 1-2 év releváns ipari tapasztalat (pl. autóipar, gyógyszeripar, élelmiszeripar...stb)
  • Minőségügyi mérőeszközök ismerete
  • Microsoft Office magabiztos használata
  • Többműszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • Könnyű fizikai munkalehetőség
  • Szakmai tapasztalathoz és készségekhez igazított bércsomag
  • Cafeteria
  • Éves bónusz
  • Céges buszjárat
  • Utazási költségtérítés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Modern munkakörnyezet

Előnyök

  • Angol nyelvtudás
  • Angol nyelvű önéletrajz

Munkavégzés helye

  • Debrecen
Debrecen