Gyártásvezető (Makó)

A hirdetés már lejárt!

Gyártásvezető

Feladatok

A cég gyártási folyamatainak irányítása, különösképpen:

  • Zöldségfeldolgozó és csomagolóüzem folyamatos, megfelelő minőségű alap- és segédanyag ellátottságának biztosítása,
  • Termeléshez szükséges erőforrások eredményorientált megszervezése, emberi erőforrás szervezése,
  • Üzemi logisztikai feladatok irányítása,
  • A minőségbiztosítási alapelvek szerinti gyártás biztosítása,
  • Üzemi rend folyamatos fenntartása, fejlesztése.

Elvárások

  • Minimum 5 éves szakmai tapasztalat vagy felsőfokú végzettség,
  • Vezetői tapasztalat,
  • Gyors döntéshozói képesség, azonnali cselekvőképesség,
  • Számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, E-mail),
  • Jó kommunikációs készség,
  • Önálló, precíz munkavégzés.

Előnyök

  • SAP ismeret,
  • Zöldségforgalmazásban szerzett gyakorlat,
  • Angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Hosszútávú stabil munkahely,
  • Fiatalodó, lendületes csapatban történő munkavégzés,
  • Versenyképes jövedelem.

Munkavégzés helye

Makó

Küldje el fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

Makó