Gyártómérnök (Mátészalka)

A hirdetés már lejárt!

Gyártómérnök

Leírás

Piacvezető, széleskörű termékportfólióval rendelkező, dinamikusan fejlődő és stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező gyártó partnercégünk részére Mátészalkára Gyártómérnök kollégát keresünk.

Feladatok

  • A gyártásához szükséges gyártási módszerek és eljárások kiértékelése és bevezetése
  • Megfelelő és stabil termelési folyamatok megvalósítása
  • A termelési folyamatok folyamatos optimalizálása a minőség javítása és az előállítási költségek csökkentése érdekében
  • Munkautasítások készítése és dolgozói tréningek lebonyolítása
  • Első szintű gyártástámogatás és problémamegoldás
  • A gyártási hibák elemzése és meghatározása, és ellenintézkedések végrehajtása.
  • Kommunikáció az anyavállalat technológusaival

Elvárások
  • Legalább középfokú gépésztechnikus végzettség (Előny: Felsőfokú, Gépészmérnök, fizikus, vegyész vagy villamosmérnöki végzettség)
  • Legalább 3-5 év gyártó környezetben szerzett tapasztalat
  • Műszerek összeszerelésében szerzett 2-3 év tapasztalat
  • PLC programozásban való jártasság
  • Aktív angol vagy német nyelvtudás
  • Analitikus gondolkodás és problémamegoldó készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Amit kínálunk
  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Bejárás támogatás
  • Fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi, multinacionális háttér

Munkavégzés helye

Mátészalka

Mátészalka