Gyártómérnök (Vegyészmérnök végzettséggel) (Tatabánya)

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális gyártó Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Termelési mérnök (Tatabánya régió)

Feladatok

  • Termelési technológia fejlesztése és stabilizálása;
  • Termelési technológia biztosítása, új berendezések beüzemelése, új termékek tesztelése;
  • Folyamat-innováció és termelékenység növelése;
  • Növeli a folyamatok működésének hatékonyságát;
  • Folyamatok automatizálása, egyszerűsítése;
  • Technikai támogatás az ügyfelek számára;
  • VOC-reakciójának fejlesztése és megvalósítása.

Elvárások

  • Gyártó vagy termelő cégnél hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • Felsőfokú szakirányú végzettség vegyész/gépész/anyag/mechatronikai mérnök területen;
  • Kommunikációs szintű aktív angol nyelvtudás;
  • Rugalmas, nyitott személyiség.

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Dinamikus csapat;
  • Hosszú távú, stabil munkahely;
  • Motiváló juttatási csomag, cafeteria, bejárás támogatás és bónusz.

Munkavégzés helye

  • Tatabánya

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Tatabánya