Termelési mérnök (vágási és csomagolási területre) (Tatabánya)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális gyártó Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Termelési mérnök (vágási és csomagolási területre)

Feladatok

  • Termelési technológia fejlesztése és stabilizálása;
  • Termelési technológia biztosítása(új módszer kifejlesztése);
  • Új berendezések beüzemelése és új termékek tesztelése;
  • Folyamatirányítási és fejlesztési feladatok elvégzése;
  • Folyamat-innováció és termelékenység növelése;
  • A tömegtermelés minőségének egységesítése (folyamatparaméterek- javítása);
  • A termelés hozamának optimalizálása, kapacitásjavítás;
  • A folyamatok automatizálása és egyszerűsítése;
  • Technikai támogatás az ügyfelek számára.

Elvárások

  • Felsőfokú mérnöki diploma (villamos-, vegyész-, gépész- vagy mechatronikai mérnök);
  • Erős Kommunikációképes angol nyelvtudás;
  • Gyártási / technológiai / minőségmérnök területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetést, cafeteriát és éves bónuszt;
  • Bejárás támogatást;
  • Jó hangulatú csapatot;
  • 21. századi, nemzetközi környezetet;
  • Növekvő cég állandó lehetőségeit és kihívásai.

Munkavégzés helye

  • Tatabánya

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/472 2689 (Bogdán Attila) Kérem, ha nem ér el telefonon, írjon e-mailt is!

Tatabánya