Beszállítói minőségügyi mérnök (Tatabánya)

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk NEM autóiparban tevékenykedő, nyugati kultúrával rendelkező gyártó vállalat.

Bővülés miatt keresünk kollégát hozzájuk az alábbi pozícióba:

Beszállítói minőségügyi mérnök

Feladatok

  • Újonnan létrehozott üzemek minőségbiztosítási tevékenységének támogatása az ajánlattételtől a beüzemelésig globális szinten;
  • Új és meglévő beszállítók fejlesztésének támogatása a minőségirányítási rendszereik javításával, a dokumentáció és az alkatrészek minőségének növelése érdekében;
  • Projektspecifikus ellenőrzési tervek kidolgozásában való aktív részvétel (ITP);
  • A külső szolgáltatók minőségi eredményeinek monitorozása az ellenőrzési terv szerint a projekt berendezéseihez;
  • Minőségügyi dokumentáció benyújtásának és jóváhagyásának kezelése a projektek specifikációinak megfelelően;
  • Supply chain managerek és category managerek támogatása az új beszállítók kiválasztása és piackutatás kapcsán.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (preferáltan gépészmérnök);
  • Gyártó vállalatnál szereztt tapasztalat beszállízófejlesztésben, problémamegoldásban;
  • Gyökérok-elemzési módszerek ismerete (QRQC, PDCA, FMEA stb.);
  • Elektromos és mechanikai alkatrészek műszaki ismerete;
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér, sok új projekt;
  • Nemzetközi projektekben való részvétel lehetősége;
  • Nagyon jól kialakított betanítási rendszer;
  • Motiváló bérezés és juttatási csomag;
  • Heti 2-3 nap home office lehetőség.

Előnyök

  • Hegesztett alkatrészek ismerete minőségirányítási szempontból.

Munkavégzés helye

  • Tatabánya

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar /és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Tatabánya