Lean mérnök (Tatabánya)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Új pozícióba keresünk kollégát az alábbi pozícióba, egy európai tulajdonban lévő gyártó vállalat számára:

Lean mérnök

Feladatok

  • Lean projektek koordinálása és azokban való operatív részvétel;
  • Szoros együttműködés a gyárban dolgozó kollégákkal, a hatékony fejlesztések érdekében;
  • Megtérülési kalkulációk készítése;
  • Teljesítménymutatók kezelése, ellenőrzése;
  • LEAN rendszer auditok végzése;
  • Ha szükséges tréningeket tart és oktatási anyagot készít;
  • A dolgozói ötleteket értékeli és amit lehet megvalósít;
  • Riportolni a gyárigazgatónak fog.

Elvárások

  • Lean-es tapasztalat gyártó vállalatnál;
  • Felsőfokú végzettség;
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Motiváló juttatási csomag;
  • Stabilitás (új projektek várhatóak).

Munkavégzés helye

  • Tatabánya, Győr

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Tatabánya