Minőségügyi mérnök (Tatabánya)

Minőségügyi mérnök

Leírás

Kiemelt szakmai fejlődési lehetőséget kínálunk az alábbi Tatabánya környéki nyitott pozícióval:

Feladatok

  • Külső és belső reklamációkból származó hibák elemzése
  • Kereszt funkcionális csoport koordinálása, gyökér ok felderítése, intézkedések meghatározása és bevezetésének felügyelete
  • 8D/reklamációs riportok készítése és az intézkedések felkövetése, verifikálás
  • Statisztikák, elemzések készítése
  • Vevőkkel történő kapcsolattartás
  • Külső és belső auditok felkészülésében és végrehajtásában való részvétel
  • PFMEA felülvizsgálata, fejlesztése, a mérnökség támogatása
  • PPAP csomagok benyújtása
  • Külső és belső változások kezelésében való részvétel
  • Változások kezelése a vevői portálokon
  • Belső auditok terv szerinti elvégzése.
  • Külső auditok esetén, auditterv bekérése, egyeztetés a külső felekkel, érintett területek bevonása, auditra való felkészülés koordinálása.
  • Heti, havi, vevői riportok elkészítése
  • Aktív részvétel a gyártósor napi munkájában

Elvárások
  • Egyetemi végzettség
  • Gyártó cégnél szerzett 5+ év minőségirányítási tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Jó problémamegoldó és szervező készség
  • Analitikus gondolkodásmód

Előny:
  • Autóiparban szerzett minőségbiztosítási tapasztalat
  • IATF 16949 ismerete
  • Német nyelvtudás
  • SAP tapasztalat

Amit kínálunk
  • Biztos háttér, stabil munkahely
  • Kiemelkedő szakmai fejlődési, tanulási lehetőség
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Remek csapat, jó csapatmunka

Munkavégzés helye

Tatabánya környéke

Tatabánya