Gyógyszerész

műszaki / mérnöki

Mechatronikai fejlesztőmérnök

Multinacionális gyártó partnerünk budapesti székhelyére keresünk munkatársat Mechatronikai fejlesztőmérnök feladatkörbe!

Feladatok / Job description
  • Haszongépjárművekben alkalmazott mechatronikus rendszerek és elektromos hajtásláncok tervezése
    - Szimulációk és méretezési számítások végzése
    - Beszállítókkal való kapcsolattartás
Elvárások / Requirements
  • Felsőfokú (Msc) mechatronikai mérnöki vagy villamosmérnöki diploma
    - Minimum 1-2 éves fejlesztői/konstruktőri tapasztalat
    - Tárgyalási szintű angolnyelv-tudás
    - Villamos hajtások működésének ismerete
    - Szimuláció területén szerzett tapasztalat
Amit kínálunk / What we offer
  • Versenyképes jövedelem
    - Széleskörű juttatások
    - Magas színvonalú technikai háttér
    - Változatos feladatok
    - Folyamatos szakmai fejlődés
Kapcsolattartó személye / Contact person
  • Eszter Fodor
    +36 1 688 6805

Randstad Hungary Kft.
1024 Budapest
Lövőház utca 39.
2. emelet
Tel:+36 1 411 2090,
+36 1 487 5050
www.randstad.hu